شرایط استفاده ازوب سرویس بانک اطلاعاتی مشاغل افغانستان - قله

قله،  وب سرویسی برای جستجوی شرکت ها، مشاغل، سازمان های دولتی و خصوصی افغانستان بستری برای ابراز نظر مشتریان یا ارباب رجوع این سازمان ها میباشد. لطفا توجه داشته باشید که با ثبت نام به عنوان یک عضو در وب سایت Qolleh.com شما شرایطی را که ما برای سایت تعیین کرده ایم و در زیر توضیح داده شده است را می پذیرید.

1.      چگونه در Qolleh.com رفتار کنید

قله در مورد همکاری های انسانی، آزادی اطلاعات و طرز تفکر هر شخص مشتاق است. قله یک جستجوگر پر جنب و جوش و با اعتبار برای ارزیابی شرکت  و سازمان هاست که دیدگاه و نظرات  کاربران را در خود جای میدهد.

با اینکه شما و نظرات تان برای ما مهم هستند، نباید کاری انجام دهید که قوانین این وبسایت پایمال شود. اگر ما هرگونه نقضی را از سوی کاربری مشاهده نماییم فورا به وی هشدار داده و در موارد خاص حتی به مراجع قانون ذیصلاح گزارش خواهیم نمود.

 آیا میخواهید یک کاربر را که فکر میکنید قوانین را نقض میکند گزارش دهید ؟ درخواست خود را به info@Qolleh.com ارسال کنید.

ما می خواهیم به این مقوله توجه کنیم که توصیه هایی که موجب آزاد و اذیت شخصی میگردد، برای هر کاربر مسئولیت داشته و در مراحلی قابل پیگرد قانونی میباشد. نمونه هایی از آنچه که می تواند یک توهین باشد، این است که ادعا کنید یک شخص یک جنایتکار است و یا نظرات شخصی  و عقده ای را در مورد یک فرد خاص بنویسید. بنابراین، از بیان اظهارات محرمانه در مورد افراد، به طور مستقیم یا غیر مستقیم اجتناب کنید.

اگر می خواهید یک رویداد را توصیف کنید، بهتر است به طور کلی به نمایندگان شرکت بپردازید، مثلا: "من فکر می کنم بعضی از پیشخدمت ها در" رستوران  فلان بی ادب و بی مسئولیت هستند. و یا: "مدیریت در شرکتXY  قابل اعتماد نیست. هفته گذشته، آنها وعده داده اند که..."

نظرات و توصیه ها  فقط در مورد گروهی از اجتماع اعمال می شود، نه یک شخص حقیقی. به یاد داشته باشید که همیشه یک توصیه را با توجه به پذیرفتن مسئولیت محتوای آن بنویسید. نکاتی را برای توصیف و توصیه های خوب و ارزشمند را میتوانید در اینجا  پیدا کنید.

2.      قوانین عمومی

قله ممکن است توصیه و دیدگا ه هایی را که در تناقض با قوانین قابل اجرا و دستورالعمل های توصیف شده در این سند باشد را حذف کند.

انتشار مواد دارای حق کپی در کل سایت ممنوع است.

شما نباید از Qolleh.com برای فعالیت های غیرقانونی یا برای توزیع مواد غیرقانونی استفاده کنید، چون که می تواند به عنوان توهین در نظر گرفته شود، مثل آزار و اذیت، نامه های زنجیره ای یا نقض موارد دارای حق تکثیر.

به هیچ وجه پیامی حاوی معلومات شخصی حساس مانند اطلاعات مربوط به نژاد یا قومیت فرد، دیدگاه های سیاسی، عقاید مذهبی یا فلسفی، عضویت در اتحادیه یا اطلاعات بهداشتی و زندگی جنسی را در سایت ارسال نکنید.

هرگز پیشنهادات نادرست یا توصیه های زیادی را تحت نام کاربران متعدد پست نکنید.

حساب کاربری شما در Qolleh.com باید با نام و نام خانوادگی، عکس و جزئیات تماس واقعی تان مطابقت داشته باشد. فقط نام شما برای سایر کاربران قابل مشاهده خواهد بود.

یک توصیه باید برگرفته از تجارب شخصی تان در مورد آن سازمان مورد نظر باشد. یک توصیه نمی تواند بر اساس آنچه که شما ممکن است از طریق کسی درباره یک شرکت شنیده اید باشد. یک پیشنهاد باید توصیفی از تجربه واقعی شما از آن سازمان باشد.

شما مجاز به نوشتن نظر در مورد سازمانی که در آن کار می کنید و یا در حال استخدام هستید نمی باشید.

توصیه ها نیز نباید براساس درگیری و عقده های شخصی با کارفرمای فعلی یا قبلی باشد. بنابراین، توصیه های مربوط به اشتغال یا اظهارات مشابه در مورد کارفرمایان سابق در قله مجاز نبوده و در صورت مشاهد حذف میگردد.

توصیه های نامناسب یا بی معنی به خوانندگان ما کمک نمی کند، بنابراین از سایت حذف خواهند شد.

پیوندهایی به سایتهایی با محتوای غیرقانونی،  نقض قانون محسوب میگردد و شخص  مذکور مسئول آن است.