درباره ما

از فراز قله بهتر دیده شوید و بهتر ببینید. قله، سیستمی برای آنلاین سازی مراکز و کسب و کارهای افغانستان جهت افزایش فروش و رشد تجارت شماست. 

گروه خدمات آی تی بروزسافت یک نام معتبر در عرصه ارائه خدمات تکنالوژی معلوماتی با بیش از 7 سال سابقه درخشان در زمینه آی تی توانسته است با تجارب چندین ساله خویش نیاز های کشور عزیز مان افغانستان را در نظر بگیرد و اولین و بزرگترین بانک اطلاعاتی مراکز دولتی و خصوصی افغانستان را بصورت آنلاین ایجاد نماید.

قله – بزرگترین بانک اطلاعاتی ودایرکتوری کسب و کار ها و مراکز (دولتی ، خصوصی ، تجاری ، علمی، فرهنگی ، صنعتی و درمانی) افغانستان

قله برترین دایرکتوری و بانک اطلاعاتی (دیتابیس) کسب و کار ها و مراکز مختلف افغانستان بوده که در آن میتوان صفحاتی برای مراکزی چون: وزارتخانه ها ، دانشگاه ها، مراکز تجاری، شرکت ها، کارخانجات، اماکن باستانی و تفریحی و غیره ایجاد نمود. سپس این مراکز توسط کارشناسان وبسایت قله مورد بررسی و تایید خواهد شد. بنابراین کسانی که به دنبال کسب اطلاعات از مراکز مذکور میباشند به سادگی و از یک مرجع معتبر میتوانند معلومات مورد نیازشان را به دست آورده و راحت با آن مراکز به ارتباط شوند و از خدمات و مزایای آنها استفاده کنند.  این دایرکتوری و یا بانک اطلاعاتی همه روزه توسط تیم پشتیبانی وبسایت قله و کاربران وبسابت از سرتاسر افغانستان آپدیت و به روز میگردد.

قله برترین بانک اطلاعاتی مراکز دولتی و خصوصی افغانستان ، با قابلیت های پیشرفته و کارایی بسیار ساده بستری را برای هموطنان گرامی فراهم نموده است تا آنعده از کسانی که هنوز به طور سنتی و حضوری کار و کسب خود را به پیش میبرند بتوانند با استفاده از این وبسایت کار و بار خود را آنلاین سازند.